Toaletka – marzenie każdej kobiety

Która z pań nie marzyła nigdy o toaletce z teatralnej garderoby? Zapewne każda. Choć nie wszystkie mogą sobie na taką pozwolić, dziś chcemy pokazać Wam, jak przystosować część przestrzeni w sypialni, która pozwoli na stworzenie choćby namiastki takiego mebla.

Jeśli jesteś fanką kosmetyków, a jednocześnie uwielbiasz porządek, nie pozostaje Ci nic innego, jak stworzyć miejsce, w którym z powodzeniem będziesz mogła przechowywać swoje zdobycze. W tym z pewnością pomoże Ci rzeczona toaletka. Możesz postawić na gotowy mebel, w który w swoich zasobach z pewnością posiada każdy internetowy sklep meblowy, jak również spróbować sił w stworzeniu tego jedynego i unikatowego. Decyzję pozostawiamy Tobie.

Idealnie oświetlona toaletka – każda kobieta powinna ją mieć w swojej sypialni

W wynajmowanych mieszkaniach lub w domu rodziców nie zawsze mogłaś sobie na nią pozwolić. Jednak urządzając własne mieszkanie zadbaj o to, żeby mieć miejsce idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Już nie będziesz musiała wykonywać makijażu w źle oświetlonej łazience. Wystarczy odrobina inspiracji, dobry pomysł i idealna toaletka może znaleźć się w Twojej sypialni.
Zacznijmy od podstaw – jak wspomnieliśmy, możesz postawić na klasykę, czyli piękną, rzeźbioną toaletkę, postawić ją w wybranym miejscu, dodać idealne oświetlenie i gotowe. Możesz również, jeśli lubisz bawić się aranżacją wnętrz, postawić na zwykły taboret i biurko i zacząć zabawę. Pamiętaj o tym, żeby wybrać biurko z szufladami, w których będziesz mogła pochować poszczególne kosmetyki. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiała szukać w czeluściach szafki swojej ulubionej szminki. Teraz dobierz do niego lustro z odpowiednim oświetleniem i toaletka gotowa.