Stolik pomocniczy – przydaje się na każdym kroku

Choć z reguły każdy kupuje stoliki kawowe, coraz większą furorę na rynku robi stolik pomocniczy, który znacznie ułatwia życie podczas wypoczynku. To właśnie dzięki niemu nie musisz ruszać się z kanapy, aby odstawić kubek. Co więcej – w każdej chwili możesz przemieścić go w miejsce, w którym akurat go potrzebujesz.

Stoliki pomocnicze różnią się od tych kawowych tym, że mają lekka konstrukcję, co sprawia, że w danym momencie z powodzeniem możemy je dowolnie przesuwać. Jeśli jednak nie ufacie lekkim i delikatnym modelom, na stolik pomocniczy możecie wybrać bardziej okazały model, który oczywiście będzie także cięższy. Co ciekawe – idąc za modą można pokusić się o zakup stolika kawowego wraz z pomocniczym w zestawie. Takie połączenia z pewnością posiada każdy internetowy sklep meblowy. Wspomniane rozwiązanie polega na tym, że stolik pomocniczy wsuwa się pod kawowy i wyjmuje w razie potrzeby, tworząc tym samym dodatkową przestrzeń na odstawienie kubka czy odłożenie książki.

Wybór stolika pomocniczego – na czym skupić swoją uwagę?

Jak wspomnieliśmy powyżej, jednym z rozwiązań jest wybór duetu stolików. Dzięki temu macie pewność, że całość będzie idealnie do siebie pasować i stworzy spójną całość. Jeśli jednak nie boicie się eksperymentów, poszukajcie zupełnie innego modelu, który nada wnętrzu różnorodności, jednak w dalszym ciągu będzie pasował do całości. Postaw np. na stolik kosz, który nie tylko będzie służył swoim blatem, ale również dzięki koszowi, będzie dodatkowym miejscem do przechowywania. Tego nigdy dość, a w koszu możesz schować ładnie ułożone poduszki czy koc, którym lubisz okrywać się w chłodniejsze dni.