Stolik nocny nie musi być nudny

Urządzając mieszkanie każdy musi podjąć wiele decyzji, które mają sprawić, że to będzie nie tylko funkcjonalne, ale również przytulne. Jeśli chodzi o to ostatnie, najczęściej dbamy o nie w sypialni, gdzie spędzamy wiele czasu.

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia sypialni, poza łóżkiem, są stoliki nocne, które nie tylko są przydatne do odłożenia telefonu, czy postawienia lampki nocnej. Meble te nadają również charakteru miejscu, w którym śpimy. Nic zatem dziwnego, że wiele osób ma problem z wyborem odpowiedniego, który będzie pasował do wnętrza, jednocześnie go nie przytłaczając i nie zagracają. Dziś, aby ułatwić Wam wybór, chcemy poruszyć właśnie ten temat.

Efektowny stolik to podstawa udanej aranżacji

Nie da się ukryć, że klasyczne szafki nocne przechodzą w zapomnienie. Obecnie, aby sypialnia była efektowna, trzeba postawić na zupełnie coś innego. Przedmioty, które można wykorzystać do stworzenia niebanalnego stolika nocnego szokują. Doskonale zdają sobie z tego faktu zarówno projektanci, jak i sprzedawcy prowadzący internetowy sklep meblowy.
Niesztampowy pomysł to podstawa udanej aranżacji sypialni. Jednym z nich może być wykorzystanie drabiny, jako stolika nocnego. Dokładnie tak, drabiny. Pamiętaj jednak, że nie każda nada się na stolik. Najlepiej będzie, jeśli wykorzystasz regał, który jest stylizowany na kształt tego przedmiotu, wówczas będziesz miał pewność, że mebel ten będzie stabilny, a zarazem efektowny. Warto zastanowić się nad tego typu konstrukcją, ponieważ będzie ona służyła nie tylko jako szafka nocna, ale również jako dodatkowy mebel do przechowywania książek czy czasopism.