Pomysłowe stoliki kawowe – na który postawić?

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo w każdym salonie potrzebny jest stolik kawowy. I nie chodzi tutaj jedynie o odłożenie kubka z herbatą, czy czytanej w danym momencie książki, ale również o to, że ten znacznie poprawia wygląd całego pomieszczenia.

Już w poprzednim artykule zajęliśmy się tym tematem. Dziś chcemy go kontynuować, ponieważ uważamy, że wybór stolika kawowego do łatwych nie należy. Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi pozwolą Ci wybrać odpowiedni model, tym bardziej, że każdy internetowy sklep meblowy może się pochwalić sporą kolekcją tego asortymentu.

Drewniany pieniek może być stolikiem kawowym? A i owszem

Ci z Was, którzy uważali, że jedyne, do czego nadają się drewniane pieńki, to spalanie ich w kominku, z pewnością będą rozczarowani, kiedy powiemy im, że odpowiedniej wielkości pieniek może stać się dla wielu stolikiem kawowym. Mało tego, nie jest to żadna fanaberia, a jeden z najmodniejszych obecnie trendów wykorzystywanych przez projektantów wnętrz. Dlaczego warto postawić na ten rodzaj stolika? Nie dość, że nawiązuje do natury, to jeszcze wygląda niezwykle efektownie. Co ważne – są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdym rodzaju salonu. Nie martw się zatem, że wybierzesz model, który będzie miał się nijak do reszty wystroju. Z pewnością tak się nie stanie, a stolik będzie robił wrażenie jeszcze długo po tym, jak postawisz go przed kanapą. A właśnie na tym zależy wielu właścicielom pięknych salonów.