O stolikach nocnych ciąg dalszy

W poprzednim artykule poruszyliśmy temat niebanalnych stolików nocnych, które mogą wzbogacić niejedną sypialnię. Dziś chcielibyśmy kontynuować ten temat, ponieważ uważamy, że możliwości, które chcemy Wam przedstawić są na tyle ciekawe, że powinny ujrzeć światło dzienne. Mamy również nadzieję, że dzięki nim stworzycie efektowne wnętrze, które będzie podziwiane nie tylko przez Was, ale również przez Waszą rodzinę i przyjaciół.

Druciany kosz? On naprawdę może być szafką nocną?

Jeszcze do niedawna nikt by nie pomyślał, że druciany kosz może przybrać kształt szafki nocnej. A jednak. Rozmaite aranżacje pokazują, że ten doskonale wpisuje się w przytulne wnętrze, jakim jest sypialnia.

Dlaczego warto skupić się na tego rodzaju meblu? Każdy sprzedawca prowadzący internetowy sklep meblowy podkreśli, że mebel tego rodzaju doskonale sprawdzi się w małych sypialniach. Ażurowa podstawa stolika sprawi, że pomieszczenie wyda się bardziej przestrzenne. Przez podstawę będzie widać nie tylko ścianę, ale również podłogę. Jeśli zatem posiadasz małą sypialnię, a zależy Ci na tym, aby znalazł się w niej stolik nocny, druciany kosz będzie doskonałym wyborem.

Zdarza się, że nawet na mały druciany kosz nie ma się miejsca w sypialni. Jak zatem rozwiązać problem stolika nocnego? Można go zrobić ze zwykłej półki, którą przytwierdza się do ściany. Dzięki temu zyskasz miejsce na podłodze i będziesz miał wymarzony stolik nocny. Poza tym stolik nocny w kształcie półek z pewnością doda lekkości całej aranżacji.